TR EN RU

Paketleme

Türkiye’nin en çağdaş rafine, dolum ve paketleme tesislerinden birine sahip olan Altınyağ, müşterilerinin bitkisel sıvı yağı ambalajlama, şişeleme, kolileme gibi paketleme gereksinimlerine el değmeden hizmet sunarak yanıt veriyor. Tam kapsamlı entegre hizmet sunma anlayışını benimseyen Altınyağ, bu taahhüdüne paketleme hizmetini de dahil ediyor.

Paketleme hizmeti sayesinde müşterilerinin farklı boyut ve hacimlerdeki ürünleri için değişken çözümler üreten ve böylelikle maliyetlerin optimizasyonuna yardımcı olan Altınyağ, etkin bir paketleme yönetimi hizmeti sunuyor.

Altınyağ’ın paketleme hizmet seçenekleri 1, 1.8, 2, 3 ve 5 litrelik pet şişeleme ile 5, 10 ve 18 litrelik teneke dolumu şeklinde sıralanıyor. 1 litrelik hat saatte 9 bin birim, 2 litrelik hat saatte 5 bin birim, teneke dolum hattı ise saatte 3 bin 500 birim kapasiteye sahip bulunuyor. Her türlü etiket sıcak, soğuk, OPP çalışması yapılabiliyor. Müşteri istekleri doğrultusunda pet şişe ve teneke kutuların yanı sıra özellikle dökme ihracatçılarının sıkça tercih ettiği flexi-tanklarda da sevkiyat yapılabiliyor.