TR EN RU

Bizden Haberler

 

Altınyağ Karşıyaka ile Sponsorluk anlaşması imzaladı.

sponsor

Altınyağ Karşıyaka ile Sponsorluk anlaşması imzaladı.

Altınyağ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmed Nureddin Çevik, Şirketi adına başlattığı ataklara bir yenisini ekledi.

Altınyağ Kombinaları A.Ş. İzmir’in köklü spor klüplerinden Karşıyaka ile sponsorluk anlaşması imzaladı. 2017-2018 sezonunda Karşıyaka Volaybol A Takımı oyuncuları tüm müsabakalarda formalarında Altınyağ Logosu taşıyacak. 

Ukrayna İş adamı ve Siyasetçileri Altınyağ’ı ziyaret etti.

ukraynaziyaret      Ukrayna İş adamı ve Siyasetçileri Altınyağ’ı ziyaret etti.

İzmir’in en eski ve köklü sanayi kuruluşlarından biri olan ve 1962 yılından bu yana bitkisel yağ üretimi yapan Altınyağ Kombinaları A.Ş., Ukrayna’dan gelen iş adamı ve siyasetçileri ağırladı. Altınyağ’ın İzmir Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasını ziyaret eden heyette, T.C. Dışişleri Bakanı Başdanışmanı Arif Erdoğan, Ukrayna Milletvekili ve işadamı Sergiy Kysil, Ukrayna Türkiye İşadamları Cemiyeti Başkanı Timur Masautav gibi önemli isimler yer aldı.

 Altınyağ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmed Nureddin Çevik, Genel Müdür Yardımcısı Şerif Yaltırık ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet Dikkaya, Ukraynalı heyet, yağ üretimine ilişkin teknik ve ticari konuları görüştü.

Ziyaretçi heyet ile fabrika gezisi gerçekleştirildi ve Altınyağ’ın yatırım süreci sonunda yenilenen makine parkı ve üretim hattı hakkında heyet bilgi sahibi oldu. 

BSYD Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mehmed Nureddin Çevik fabrika yatırımlarımızı ziyaret etti.

bsyd ziyaret

BYSD Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mehmed Nureddin Çevik fabrika yatırımlarımızı ziyaret etti.

 
BYSD Başkanı Sayın Tahir Büyükhelvacıgil ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mehmed Nureddin Çevik sektörde her geçen gün büyüyen ve yatırımlarına hız kesmeden devam eden Altınyağ Kombinaları A.Ş.'ne fabrika ziyaretinde bulundu.

Altınyağ, Ege Sanayi Bölgesi Sanayi Odası tarafından yağ sanayide yatırım ikincilik ödülü aldı.

altınyağ 2.cilik ödülü

Altınyağ, Ege Sanayi Bölgesi Sanayi Odası tarafından yağ sanayide yatırım ikincilik ödülü aldı.

 
Türkiye'nin en eski ve köklü sanayi kuruluşlarından biri olarak 1962 yılından bu yana bitkisel yağ üretimi yapan Altınyağ Kombinaları A.Ş, 31.12.2013 tarihli 113257 no'lu Yatırım Teşvik Belgesi kapsamında gerçekleştirdiği 11 milyon TL’lik yatırımlarla Ege Sanayi Bölgesi Sanayi Odası tarafından yağ sanayide yatırım ikincilik ödülüne layık görüldü.

Altınyağ, JCR Eurasia Rating'den BBB- not aldı.

JCR Eurasia

 

 Altınyağ, JCR Eurasia Rating'den BBB- not aldı.

JCR Eurasia Rating kuruluşu, şirketimizi ulusal ve uluslararası düzeyde yatırım yapılabilir kategorisinde değerlendirerek 'BBB-(Trk)' olan Uzun Vadeli Ulusal Notu'nu teyit etmiş olup , söz konusu nota ilişkin görünümü ise ' Pozitif ' olarak belirledi. Diğer taraftan , Uzun Vadeli Uluslararası Yabancı Para ve Uzun Vadeli Uluslararası Yerel Para Notları 'BBB-' olarak yukarıya revize edilmiş olup diğer notlarla birlikte detayları ekli dosyada bilgilerinize saygılarımızla duyurulur.

Altınyağ’ın yeni tesisleri için ÇED Raporu onaylandı.

çed-olumlu-belgesi

Altınyağ’ın yeni tesisleri için ÇED Raporu onaylandı.

Altınyağ’ın kapasitesini yıllık 2 katına ulaştıracak yeni üretim tesisleri projesinin çevresel etkilere uyumluluğu onaylandı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlı Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü tarafından onanan proje, ÇED Raporu kısaltmasıyla bilinen Çevresel Etki Değerlendirmesi Raporu’nda olumlu not aldı. Bakanlığın İnceleme ve Değerlendirme Komisyonu tarafından incelenerek değerlendirilen proje ile ilgili olarak ÇED Yönetmeliği’nin 14. maddesi gereğince bakanlıkça “Çevresel Etki Değerlendirmesi Olumlu” kararı verildi.

Altınyağ, üyeliğinin 50. yılında İzmir Ticaret Borsası’ndan onur belgesi aldı.

onur-odulu

 

Altınyağ, üyeliğinin 50. yılında İzmir Ticaret Borsası’ndan onur belgesi aldı.

Türkiye’nin en eski ve köklü sanayi kuruluşlarından Altınyağ, 1962 yılından bu yana üyesi olduğu İzmir Ticaret Borsası tarafından üyeliğinin 50. yılı nedeniyle Onur Belgesi ile ödüllendirildi. Bitkisel yağ üretiminde yarım asırı geride bırakarak, Artı Yatırım Holding çatısı altına katıldığı son bir yılda çağdaş ve yenilikçi bir üretim altyapısı ve yönetim sistemine geçiş yapan Altınyağ adına, takdim edilen Onur Belgesi’ni Genel Müdür Dr. Mehmet Dikkaya aldı.